Rozvoj bez hranic
+420 212 340 340
info@amakids.cz
06.12.2019
Sdílet: 3
  • Facebook
1568

Pozor, pozor! Přichází Online-Olympiáda z Mentální aritmetiky VF CUP!

Zveme vás do jedinečné soutěže, která nemá obdoby, k příležitosti vyzkoušet si své tvůrčí a počtářské dovednosti, dobře se u toho pobavit a zahrát si o skvělé ceny. 14. prosince v 10:00 UTC (tedy 11:00 SEŠ) startuje velká otevřená internetová olympiáda z mentální aritmetiky VF CUP 2019. Ptáte se – čím je tak ojedinělá? Především tím, že nezná věkových hranic, své síly a dovednosti si v ní mohou vyzkoušet zájemci o mentální aritmetiku ze všech skupin: žáci, jejich přátelé, rodiče a samozřejmě učitelé a lektoři MA. Uzpůsobili jsme tomu strukturu soutěže – viz dále. Po dobu 24 hodin od uvedeného startovního času můžete začít kdykoliv a z jakéhokoliv zařízení: zařídili jsme vše pro Vaše pohodlí. 

Účastníci si mohou zvolit jednu ze 4 úrovní obtížnosti dle svého uvážení a úrovně, netřeba tedy být pokročilým znalcem mentálních počtů. Avšak pokud jím jste a k mentální aritmetice chováte obzvlášť silnou lásku, můžete bojovat o cenu hned ve všech “váhových” kategoriích. Na online-platformě Olympiády je k dispozici přípravný kurz s cvičnými příklady, které v tuto chvíli již pilně trénuje více než 3500 registrovaných zájemců.

Vítěze čeká důstojná odměna: ti, kdo se v Olympiádě VF CUP umístí na předních místech, si mezi sebou rozdělí hlavní cenu ve výši 180 000 CZK. Není to však jediná výhra, která čeká na kreativní a šikovné zájemce: každý účastník – opravdu každý, bez ohledu na přípravu a zvolenou náročnost – má šanci získat cenu od hlavního partnera akce, společnosti DobroSkills. Je to cesta do Číny, jedné ze zemí, kde se zrodil abakus. Pro vítězství v příslušné nominaci, fotosoutěži “Prázdniny s DobroSkills & VF CUP”, netřeba nic speciálního, stačí zájem, zdravá dávka kreativity, a hlavně – zúčastnit se Olympiády!

Následují podmínky pro účast v této části (fotosoutěž):

Zaregistruje se na webu dobroskills.com do 12. prosince 2019;
Vytvořte nápaditou a kreativní selfie s plakátem “Soutěžím s DobroSkills & VF CUP!» a zveřejněte ji na sociálních sítích s hashtagy #DobroSkills a  #VFCUP-2019; odkaz na tento příspěvek umístěte ve svém osobním profilu na webu dobroskills.com (nutná podmínka). Vítězové celé Olympiády a fotosoutěže budou vyhlášeni 18. prosince!

Nezapomeňte – soutěž začíná již za týden a ten nejlepší čas se přihlásit je tak právě teď! Fotografie do soutěže přijímáme ještě 8 dní a na přípravu k velké Olympiádě z Mentální aritmetiky VF CUP, kde si užijete kvanta počítání a zábavy, máte ještě 10 dní. Přihlásit se můžete na https://the-olympic.com/