Rozvoj bez hranic
+420 212 340 340
info@amakids.cz
11.08.2019
Sdílet: 3
 • Facebook
2574

5 důvodů, proč by vaše dítě mělo navštěvovat AMAkids

Radost z učení, větší sebevědomí, lepší studijní výsledky a noví kamarádi? Ano. To je pouze krátký výčet toho, co všechno AMAkids nabídne každému, kdo vejde do jeho učeben v Praze, Kladně nebo v Brně. A nebojte se, není to žádná nuda. Pojďme se na to podívat do větší hloubky.

 1. Rozvoj mozku  

  AMAkids využívá speciální metodu, nazvanou „mentální aritmetika“, která stimuluje harmonický rozvoj obou hemisfér a tím dochází k výraznému rozvoji mentálních schopností a inteligence.
 2. Radost z vědění 

  Má vaše dítě nezájem o učení? Zhoršily se jeho studijní výsledky? Není škola jako škola a dítě si zpravidla samo nemůže vybrat, do jaké bude chodit. Možná má smůlu, že právě v jeho škole jsou učitelé, pro které není jejich práce posláním. Těžko pak mohou ve svých žácích probudit nadšení a zájem o vzdělání. I velmi chytré dítě tak může ztrácet motivaci. Po pár týdnech v AMAkids si uvědomí, že vědění je vlastně velké dobrodružství a samo bude mít zájem o nové a nové informace.
 3. Probuzení talentu 

  Kurzy AMAkids pomohou dítěti objevit a rozvíjet jeho talent. A nemusí to být jenom v matematice. Na učebních lekcích se dítěti upevní sebevědomí, uvolní se, ztratí ostych a nebojí se projevit. 
 4. Logické myšlení  

  Pomocí mentální aritmetiky se dítě naučí logicky uvažovat a rychle vnímat a zpracovávat informace.
 5. Kroužek, kde se děti vyřádí 

  Pohyb a zvídavost k dětem patří a v AMAkids rozhodně nezůstávají sedět celou dobu u stolu. Poskakování, pozitivní emoce, legrace a dobrá nálada jsou součástí každé hodiny. A nejen o tom se můžete sami přesvědčit na některé z našich ukázkových lekcí. Naše rozvojové centrum zve všechny k účasti na první ukázkové lekci zdarma. Registrace na www.amakids.cz

☎️ Pro více informací o rozvrhu a dostupnosti volných míst ve skupinách volejte na tel. +420 212 340 340 nebo napište nám na info@amakids.cz

Přejeme vám rozvoj bez hranic!

#amakids #amakidscz #rozvoj #deti #abakus #mentalniaritmetika